14.9 C
Podgorica
Utorak, 25 Marta, 2025
spot_img

Holandija: Uhapšeno osam osoba, među njima trinaestogodišnjak, osumnjičeni za izvlačenje pošiljke kokaina

Prošlog vikenda policija u Antverpenu uhapsila je osam Holanđana u luci Antverpen. Oni se sumnjiče da su pokušali da izvuku pošiljku kokaina u blizini keja 1624. Najmlađi osumnjičeni ima 13 godina.

Podijeli:

Tokom noći sa petka na subotu, 15-godišnjak i 24-godišnjak iz Holandije uhvaćeni su na licu mjesta u pokušaju da se izvuku na keju 1624, prenosi crimesite.

Maloletnik je priveden pred sud za maloljetnike i smješten u ustanovu zatvorenog tipa. Punoljetni muškarac priveden je istražnom sudiji i uhapšen.

U noći sa subote na nedjelju uhvaćene su još dvije Holanđane u pokušaju krađe na istoj lokaciji. Daljnjim pregledom keja, carina je u rashladnoj komori jednog kontejnera pronašla 58,22 kilograma kokaina. Uhapšeni osumnjičeni imaju 22 i 13 godina. Droga je zaplijenjena i biće uništena.

Pomorska policija je u nedjelju naveče uspjela uhapsiti još četiri osobe u blizini keja 1624. Ovog puta radilo se o 21-godišnjoj ženi, 19-godišnjaku, 18-godišnjaku i maloljetniku, opet svi iz Holandije. Odrasle osobe se još ispituju, a maloljetnik će biti predat tužilaštvu za mlade u Leuvenu.

Pomorska policija pretpostavlja da je grupa Holanđana možda tražila istu seriju zaplijenjenog kokaina.

Izvor:crimesite
Podijeli:

Najnovije

spot_img
spot_img

Popularno

Povezane vijesti

spot_img
spot_img

Najnovije