26.9 C
Podgorica
Nedjelja, 15 Juna, 2025
spot_img

Dabanović sudi meč Marušićevog Lacija u Ligi Evrope

Podijeli:

Crnogorski sudijski tim, na čelu sa Nikolom Dabanović, dijeliće i ove sedmice pravdu u evropskoj utakmici i to u četvrtak između Marušićevog Lacija i Tventea, u trećem kolu Lige Evrope.

Dabanoviću će, u duelu na stadionu Der Grolšt Este u Enšedeu, asistirati Vladan Todorović i Srđan Jovanović, dok će ulogu četvrtog sudije obavljati Miloš Milanović iz Srbije.

U VAR sobi će biti tandem iz Engleske, Dejvid Kut i Stjuart Atvel.

Utakmica između Tventea i Lacija igra se u četvrtak sa početkom u 21 čas.

IIz Fudbalskog saveza saopštili su da su i preostali crnogorski internacionalci delegirani od strane Uefe.

Miloš Bošković će biti glavni sudija meča između Atalante i Seltika u Ligi šampiona za omladince, a asistiraće mu Nikola Radulović i Marko Gojković.

Takođe, Miloš Savović će suditi na Malti, gdje se održava turnir prve runde kvalifikacija za U17 EURO.

Na istom turniru asistent će biti Nikola Vujović.

Podijeli:

Najnovije

spot_img
spot_img

Popularno

Povezane vijesti

spot_img
spot_img

Najnovije