Podgorica
Subota, 20 Aprila, 2024
spot_img

Crna Gora remizirala sa BiH

Kadetska reprezentacija Crne Gore remizirala je sa Bosnom i Hercegovinom u drugom prijateljskom duelu ovih ekipa – 1:1.

Na pomoćnom terenu Trening kampa FK Budućnost viđena je zanimljiva utakmica, u kojoj su ,,sokoli“ imali vođstvo, ali nijesu uspjeli da ga zadrže i ponovo savladaju ,,zmajeve“, kao što je to bio slučaj u utorak.

Crna Gora je rano povela, u 7. minutu Lazar Mijović je šutirao sa dvadesetak metara iskosa i pogodio donji lijevi ugao gola gostiju.

Minut kasnije protivnik je uzvratio preko Mustafe Šukilovića, koji je pogodio prečku nakon kornera. Skoro pola sata kasnije, ,,sokoli“ su imali sjajnu priliku za povećanje vođstva, ali je udarac Eldina Rastodera, nakon asistencije Ognjena Bakića, sa desetak metara zaustavio golman Luka Damjanović.

Nepun minut poslije pauze, gosti su stigli do izjednačenja. Ovog puta je Ivan Grgić završio lijepu akciju svoje ekipe.

Do kraja meča ,,sokoli“ su dva puta zaprijetili preko Rastodera, dok je na drugoj strani golman Nikola Ivezić u tri navrata izlazio kao pobjednik u duelima sa protivničkim ofanzivcima.

CRNA GORA – BOSNA I HERCEGOVINA 1:1